ERC 2020 22-23.08.2020
22-23.08.2020
Milzkalns
COK SILVA
Start:12:00:00
Sunset:20:00:00
Sunrise:08:00:00
ERC2020
PlaceNRClassName Ctry MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
1613MO24 La Sportiva Est Timmo Tammemäe M 36 Est
Sander Linnus M 29 Est
23:54:44
457
0
457 MO24:1.
2647MO24 Ilmäraeksimatud Est Sander Mirme M 39 Est
Riivo Roose M 33 Est
23:48:43
439
0
439 MO24:2.
3640MO24 Laid mums tur laimē diet Lat Zigmunds Bībers M 38 Lat
Alberts Jasāns M 37 Lat
23:46:08
410
0
410 MO24:3. LVMO:1.
41051XO24 Team Blizzard Rus Natalia Zimina W 41 Rus
Igor Manzhay M 37 Rus
Oleg Kalinin M 45 Rus
23:58:41
398
0
398 XO24:1.
51626XV24 Juusa Est Ain Fjodorov M 47 Est
Reeda Fjodorov W 43 Est
24:00:18
392
-1
391 XO24:2. XV24:1.
6605MO24 Mürsk XIV Est Siim Klais M 34 Est
Märt Roosaare M 33 Est
23:50:51
388
0
388 MO24:4. LVMO:2.
71049XO24 Noored ja ilusad Est Neeme Loorits M 51 Est
Moonika Pill W 38 Est
Juha Skinnari
23:56:28
386
0
386 XO24:3.
8633MO24 Krūšu inspekcija Lat Miķelis Zumbergs M 38 Lat
Guntis Šmaukstelis M 34 Lat
23:42:08
369
0
369 MO24:5. LVMO:3.
91628XV24 ESTO Est Anneken Lemberg W 43 Est
Toomas Marrandi M 40 Est
23:28:22
366
0
366 XO24:4. XV24:2.
10637MO24 Baltu lokys Lit Tomas Jasinevicius M 39 Lit
Audrius Rudys M 37 Lit
23:51:22
362
0
362 MO24:6.
111008XO24 Iedzīves mednieki Lat Līga Pētersone W 36 Lat
Didzis Rozenbergs M 34 Lat
Valdis Gabrāns M 36 Lat
23:50:30
358
0
358 XO24:5. LVXO:1.
121019XO24 Surikati Lat Pēteris Grīviņš M 35 Lat
Ieva Upmace-Grīviņa W 35 Lat
23:51:18
355
0
355 XO24:6. LVXO:2.
131222MV24 Onkuļi Lat Einārs Masteiko M 48 Lat
Jānis Viškers M 44 Lat
23:42:17
348
0
348 MO24:7. MV24:1. LVMO:4. LVMV:1.
141225MV24 Auseklis 2020 Lat Jevgēnijs Bondins M 41 Lat
Pēteris Druķis M 49 Lat
23:56:57
341
0
341 MO24:8. MV24:2. LVMO:5. LVMV:2.
151205MV24 BEZ STRESA Lat Viesturs Šlosbergs M 43 Lat
Renārs Skudra M 43 Lat
23:46:47
337
0
337 MO24:9. MV24:3. LVMO:6. LVMV:3.
161228MV24 Tall and Small Cze Miroslav Seidl M 46 Cze
Martin Sadilek M 50 Cze
23:38:43
336
0
336 MO24:10. MV24:4.
17812WO24 1/2 16E Est Piibe Tammemäe W 30 Est
Hannula-Katrin Pandis W 29 Est
23:24:18
334
0
334 WO24:1.
181046XO24 Potsataja Est Tõnis Piirisild M 46 Est
Pille Vinne W 39 Est
23:25:56
332
0
332 XO24:7.
191007XO24 Saue Tammed Est Maris Terno W 38 Est
Jano Järvelaid M 38 Est
Ragnar Leimann M 38 Est
23:54:02
331
0
331 XO24:8.
201210MV24 Free Adventure Fin Marko Vapa M 42 Fin
Mikko Vapa M 42 Fin
23:47:53
329
0
329 MO24:11. MV24:5.
211223MV24 Eagle and Swan Fin Jeremy Palmer M 44 USA
Matti Virtanen M 46 Fin
23:50:33
327
0
327 MO24:12. MV24:6.
22610MO24 Academy Ukr Anton Puhovkin M 29 Ukr
Heorhii Fecho M 33 Ukr
23:59:11
326
0
326 MO24:13.
231818MSV24 KLANOVA Est Toomas Laur M 55 Est
Antti Roose M 56 Est
23:31:19
324
0
324 MO24:14. MV24:7. MSV24:1.
241201MV24 Lupus Extreme Fin Snellman Janne M 45 Fin
Talvisilta Mika M 49 Fin
23:36:12
323
0
323 MO24:15. MV24:8.
25808WO24 SEVER-ENDURANCE TEAM Ukr Olena Dotsenko W 32 Ukr
Olha Cheberakha W 37 Ukr
23:19:39
322
0
322 WO24:2.
261232MV24 KARVAJALAD on Beer Fuel EST Alexander Khalyapin
Vladislav Zavjalov
23:38:35
320
0
320 MO24:16. MV24:9.
271608XV24 B3 Lat Mārtiņš Godiņš M 46 Lat
Ieva Godiņa W 44 Lat
23:47:34
319
0
319 XO24:9. XV24:3. LVXO:3. LVXV:1.
281625XV24 Libahunt Est Veikko Tamlak M 52 Est
Heidi Sild W 47 Est
Mairolt Kakko M 52 Est
23:33:15
318
0
318 XO24:10. XV24:4.
291634XV24 Easy Lat Ilze Lapina W 52 Lat
Aigars Actiņš M 50 Lat
23:55:58
316
0
316 XO24:11. XV24:5. LVXO:4. LVXV:2.
30671MO24 With pus in foot Lat Martins Malzubris M 37 Lat
Guntars Žilinskis
Līga Blumfelde
24:10:32
326
-11
315 MO24:17. LVMO:7.
311047XO24 We are having fun Cze Jana Balcarova W 33 Cze
Ales Balcar M 34 Cze
23:39:46
303
0
303 XO24:12.
32606MO24 TDK Sānsolītis Lat Edgars Šadris M 39 Lat
Kristaps Tamužs M 39 Lat
23:34:26
297
0
297 MO24:18. LVMO:8.
331003XO24 PB Lat Sandis Pētersons M 39 Lat
Ieva Biedrīte W 38 Lat
23:49:11
294
0
294 XO24:13. LVXO:5.
34644MO24 Last minute tram Est Madis Osjamets M 39 Est
Reigo Lehta M 42 Est
23:51:43
294
0
294 MO24:19.
351240MV24 Lieliskie Lat Ainārs Grīnvalds M 44 Lat
Harijs Meiers M 45 Lat
23:37:47
290
0
290 MO24:20. MV24:10. LVMO:9. LVMV:4.
36663MO24 Kad dzīvot sagribas Lat Kārlis Lauders M 32 Lat
Valdis Linde M 27 Lat
23:43:32
288
0
288 MO24:21. LVMO:10.
371816MSV24 ALNIS KĀPĀ Lat Rolands Laveiķis M 64 Lat
Guntis Dude M 60 Lat
23:29:50
286
0
286 MO24:22. MV24:11. MSV24:2. LVMO:11. LVMV:5. LVMSV:1.
38406XJ24 Estonian Ski Orienteers/HP-Sport Team Est Andres Rõõm M 21 Est
Kadri Ustav W 22 Est
Sander Pritsik M 19 Est
23:42:48
286
0
286 XO24:14. XJ24:1.
391056XO24 Slapjie pumpuri Lat Aigars Čeksters M 39 Lat
Vilnis Frišfelds M 46 Lat
Aiga Tora W 35 Lat
23:25:04
285
0
285 XO24:15. LVXO:6.
401809MSV24 Forest Est Maido Kaljur M 60 Est
Tiit Tali M 59 Est
23:41:06
285
0
285 MO24:23. MV24:12. MSV24:3.
411810MSV24 Rakvere Baseilo - Husqvarna team Est Aleksander Pritsik M 58 Est
Jaak Rohtsalu M 60 Est
23:56:47
285
0
285 MO24:24. MV24:13. MSV24:4.
422204XSV24 Mona V Lat Janis Nagelis M 59 Lat
Baiba Ozola W 55 Lat
23:46:58
280
0
280 XO24:16. XV24:6. XSV24:1. LVXO:7. LVXV:3. LVXSV:1.
431052XO24 SuperKleperīgs meža skuvums Lat Aiva Klepere W 35 Lat
Uldis Klepers M 40 Lat
23:59:36
279
0
279 XO24:17. LVXO:8.
44402XJ24 Fenix Team Ukraine Ukr Anna Hudelaitis W 22 Ukr
Vadym Petrovych M 20 Ukr
23:57:01
274
0
274 XO24:18. XJ24:2.
45651MO24 1989 Lat Kalvis Upītis M 31 Lat
Jānis Zaharans M 31 Lat
23:22:47
271
0
271 MO24:25. LVMO:12.
461812MSV24 Dark Man of Turku, Ihan Hukassa Fin Timo Lainema M 57 Fin
Juha Karppinen M 58 Fin
23:22:33
268
0
268 MO24:26. MV24:14. MSV24:5.
472001WSV24 Tipp ja Täpp Est Marje Viirmann W 59 Est
Airi Alnek W 56 Est
23:24:16
268
0
268 WO24:3. WV24:1. WSV24:1.
48653MO24 VSK Burkānciems&CO Lat Edgars Kokorevičs M 33 Lat
Kristaps Ceriņš M 38 Lat
23:42:30
267
0
267 MO24:27. LVMO:13.
491214MV24 Punkt leitud Est Raul Sankovski M 48 Est
Ivar Lai M 58 Est
23:06:58
263
0
263 MO24:28. MV24:15.
501814MSV24 Turkuciems Lat Varis Peisenieks M 63 Lat
Jānis Turks M 64 Lat
Juris Švirksts M 60 Lat
23:41:38
263
0
263 MO24:29. MV24:16. MSV24:6. LVMO:14. LVMV:6. LVMSV:2.
512005WSV24 M&M Lat Iveta Zāģere W 55 Lat
Velga Buša W 62 Lat
23:50:33
261
0
261 WO24:4. WV24:2. WSV24:2. LVWO:1. LVWV:1. LVWSV:1.
52621MO24 eBIOpower Lat Gatis Gaņģītis M 37 Lat
Juris Pētersons M 41 Lat
23:59:12
261
0
261 MO24:30. LVMO:15.
53675MO24 Sõge Summukas Est Lauri Tammemäe M 32 Est
Tamor Bakhoff M 30 Est
18:32:37
259
0
259 MO24:31.
54608MO24 BUKOVYNA Team Ukr Ivan Andrusiak M 25 Ukr
Orest Malovaniuk M 23 Ukr
23:28:44
259
0
259 MO24:32.
554MJ24 Z-Bukovyna Ukr Oleksandr Kolchanov M 22 Ukr
Oleksandr Hreshnov M 19 Ukr
23:38:49
258
0
258 MO24:33. MJ24:1.
561407WV24 Klajūnas Ladies Lit Inga Žvinytė W 42 Lit
Živilė Kanapkienė W 42 Lit
23:42:33
255
0
255 WO24:5. WV24:3.
571607XV24 Amber Race Lat Baiba Močāne W 40 Lat
Māris Sumčenko M 40 Lat
Jānis Kukks M 41 Lat
23:55:11
255
0
255 XO24:19. XV24:7. LVXO:9. LVXV:4.
582205XSV24 BUKOVYNA KHARAKTERNYKY Ukr Volodymyr Lipka M 61 Ukr
Valentyna Bevzo W 59 Ukr
24:03:51
259
-4
255 XO24:20. XV24:8. XSV24:2.
591621XV24 4L Est Lauri Leppik M 55 Est
Lea Leppik W 54 Est
23:44:48
254
0
254 XO24:21. XV24:9. LVXO:10. LVXV:5.
602214XSV24 Kulgejad Est Andrus Sipsaka M 59 Est
Tiina Talisoo W 64 Est
Mati Preitof M 60 Est
22:57:27
253
0
253 XO24:22. XV24:10. XSV24:3.
611636XV24 Lynx-Lynx Est Elin Ilves W 54 Est
Tõnu Ilves M 57 Est
23:47:11
253
0
253 XO24:23. XV24:11.
621231MV24 Izturība Lat Intars Opolais M 40 Lat
Edgars Bremze M 46 Lat
22:59:46
252
0
252 MO24:34. MV24:17. LVMO:16. LVMV:7.
632404MUV24 QLM Est Arvo Kivikas M 70 Est
Tõnu Nurm M 72 Est
Johannes Tasa M 69 Est
22:54:17
250
0
250 MO24:35. MV24:18. MSV24:7. MUV24:1.
641215MV24 Dad will fix it Lat Arvīds Ozoliņš M 45 Lat
Edgars Peičs M 42 Lat
23:51:31
250
0
250 MO24:36. MV24:19. LVMO:17. LVMV:8.
651601XV24 Hippoksen Maratonkerho Fin Kimmo Kaario M 48 Fin
Anne Kiljunen W 43 Fin
23:06:02
247
0
247 XO24:24. XV24:12.
661402WV24 Rändajad Est Evelyn Himma W 48 Est
Merike Mets W 51 Est
23:49:20
247
0
247 WO24:6. WV24:4.
671813MSV24 Nach TUKUMS! Lat Andris Kosmačevs M 64 Lat
Pēteris Zariņš M 59 Lat
23:54:20
247
0
247 MO24:37. MV24:20. MSV24:8. LVMO:18. LVMV:9. LVMSV:3.
681202MV24 Keset Loojangut Est Heno Ivanov M 43 Est
Raul Kangur M 49 Est
23:01:58
244
0
244 MO24:38. MV24:21.
69817XO24 On The Way Ukr Kseniia Puhovkina W 33 Ukr
Oleksandr Volkov W 33 Ukr
23:31:17
244
0
244 XO24:25.
701023XO24 Jaunystė Lit Kęstutis Vaičius M 48 Lit
Reda Žalimienė W 35 Lit
23:37:56
244
0
244 XO24:26.
711219MV24 Green Power Shoes Lat Gints Pētersons M 48 Lat
Aivis Poikāns M 49 Lat
23:38:15
244
0
244 MO24:39. MV24:22. LVMO:19. LVMV:10.
722601WUV24 Kāpa ozonā Lat Ligita Grunde W 65 Lat
Alīda Ābola W 65 Lat
23:29:12
243
0
243 WO24:7. WV24:5. WSV24:3. WUV24:1. LVWO:2. LVWV:2. LVWSV:2. LVWUV:1.
731406WV24 AMBER FOX Lat Ilze Krēmere W 43 Lat
Ieva Simsone W 44 Lat
23:39:50
242
0
242 WO24:8. WV24:6. LVWO:3. LVWV:3.
742208XSV24 Persiki Lat Juris Šinke M 62 Lat
Ārija Šinke W 63 Lat
23:19:21
239
0
239 XO24:27. XV24:13. XSV24:4. LVXO:11. LVXV:6. LVXSV:2.
751401WV24 Ehtel & Riika Est Ehtel Taevere W 51 Est
Riika Ploompuu W 50 Est
23:24:14
239
0
239 WO24:9. WV24:7.
761404WV24 Latvietes Lat Santa Blūma W 48 Lat
Lāsma Šlosberga W 49 Lat
23:40:40
239
0
239 WO24:10. WV24:8. LVWO:4. LVWV:4.
771050XO24 Tā tas notiekās Lat Uģis Inka M 43 Lat
Gita Vilensone W 37 Lat
21:38:32
237
0
237 XO24:28. LVXO:12.
781817MSV24 VIRUTAMM Est Ülo Viru M 56 Est
Urmas Tammemäe M 60 Est
22:42:31
236
0
236 MO24:40. MV24:23. MSV24:9.
79628MO24 Aldaris GO Lat Valdis Čunka M 38 Lat
Kaspars Adijāns M 33 Lat
19:42:02
233
0
233 MO24:41. LVMO:20.
80666MO24 Hämmelung Est Margus Lehtme M 37 Est
Indrek Viks M 37 Est
23:22:38
233
0
233 MO24:42.
811618XV24 Sääsehirm Est Tarvo Jõeste M 50 Est
Merle Lilleoru W 43 Est
23:29:22
233
0
233 XO24:29. XV24:14.
822206XSV24 MONA 12 Lat Juris Zariņš M 59 Lat
Līga Zariņa W 59 Lat
23:13:40
232
0
232 XO24:30. XV24:15. XSV24:5. LVXO:13. LVXV:7. LVXSV:3.
83629MO24 Bauskas tumšie Lat Matīss Vīksne M 33 Lat
Ģirts Bulāns M 35 Lat
21:41:23
231
0
231 MO24:43. LVMO:21.
841629XV24 Saulkrasti Showel Racing Team Lat Zane Gruberte W 46 Lat
Eduards Pakis M 43 Lat
23:50:55
231
0
231 XO24:31. XV24:16. LVXO:14. LVXV:8.
851627XV24 INLOOK COLOR - meie värvime Est Katrin Parts W 42 Est
Margus Parts M 41 Est
23:30:12
230
0
230 XO24:32. XV24:17.
861224XV24 Okaskuup Est Kalle Tammjärv M 53 Est
Jüri Lember M 52 Est
Marika Tammjarv
23:54:52
230
0
230 XO24:33. XV24:18.
871803MSV24 X-Country team Lat Sulev Kuiv M 63 Est
Ēvalds Žogla M 57 Lat
23:57:14
230
0
230 MO24:44. MV24:24. MSV24:10. LVMO:22. LVMV:11. LVMSV:4.
881204MV24 Inexcess Lat Edgars Rumba M 48 Lat
Edgars Puķītis M 43 Lat
22:36:15
229
0
229 MO24:45. MV24:25. LVMO:23. LVMV:12.
891216MV24 Vanad juustud Est Erkki Penu M 49 Est
Olavi Loo Loo M 49 Est
23:08:22
229
0
229 MO24:46. MV24:26.
901420WV24 Double Twin Cze Helena Polaskova-Ménard W 46 Cze
Hana K??stkov? W 46 Cze
23:46:43
229
0
229 WO24:11. WV24:9.
91814WO24 Team_Hope) Ukr Natalia Tyshchenko W 34 Ukr
Karyna Kovtun W 19 Ukr
23:47:31
228
0
228 WO24:12.
921426WV24 Roadwolf women Est Laidy Proosväli W 40 Est
Imbi Soome W 50 Est
23:35:23
227
0
227 WO24:13. WV24:10.
931206MV24 JAUTRIE TĒTUKI Lat Rolands Auziņš M 50 Lat
Normunds Baķis M 48 Lat
Jānis Ģirnis M 46 Lat
23:45:23
227
0
227 MO24:47. MV24:27. LVMO:24. LVMV:13.
941425WV24 Dzintars matos Lat Kristīne Kadaša W 40 Lat
Gunta Brazauska W 40 Lat
23:49:49
226
0
226 WO24:14. WV24:11. LVWO:5. LVWV:5.
951026XO24 HP-Sport team Plus Est Heiki Pajuste M 50 Est
Heleri Pajuste W 13 Est
Helis Pajuste W 23 Est
23:17:29
223
0
223 XO24:34.
961411WV24 Kā lai šonakt... Lat Dace Ikšele W 53 Lat
Līga Ābelniece W 56 Lat
23:28:24
223
0
223 WO24:15. WV24:12. LVWO:6. LVWV:6.
971237MV24 DATAFOX Est Marko Külaots M 41 Est
Gert Müürsepp M 45 Est
18:35:58
222
0
222 MO24:48. MV24:28.
981209MV24 ALUSALA Lat ARVIS ZVANĪTĀJS M 51 Lat
AUSTRIS LEPIKSONS M 53 Lat
19:54:52
222
0
222 MO24:49. MV24:29. LVMO:25. LVMV:14.
991238MV24 GAUJIENA-APE 2020 Lat Raivis Kalniņš M 46 Lat
Māris Vabulnieks M 54 Lat
22:39:51
222
0
222 MO24:50. MV24:30. LVMO:26. LVMV:15.
1001807MSV24 MONA OMEGA Lat Ģirts Zīlišķis M 57 Lat
Pēteris Strazdiņš M 57 Lat
23:19:59
222
0
222 MO24:51. MV24:31. MSV24:11. LVMO:27. LVMV:16. LVMSV:5.
101202WJ24 Rakvere OK Est Epp Paalberg W 21 Est
Kaisa Rooba Rooba W 20 Est
22:33:15
221
0
221 WO24:16. WJ24:1.
1021631XV24 Romanichi Lat Romans Koskins M 45 Lat
Ilva Koskina W 46 Lat
23:57:19
220
0
220 XO24:35. XV24:19. LVXO:15. LVXV:9.
1031042XO24 Vijolīšu grava Lat Māra Pucena W 31 Lat
Klāvs Svilpe M 35 Lat
22:31:21
219
0
219 XO24:36. LVXO:16.
1041616XV24 Have a good time! Lat Arnis Grasis M 50 Lat
Anžela Šapovalova W 41 Lat
23:51:34
219
0
219 XO24:37. XV24:20. LVXO:17. LVXV:10.
1052012WSV24 Garītes Lat Gundega Jurāne W 61 Lat
Skaidrīte Otaņķe W 60 Lat
23:45:42
218
0
218 WO24:17. WV24:13. WSV24:4. LVWO:7. LVWV:7. LVWSV:3.
1061804MSV24 StepByStep Est Peep Eomois M 64 Est
Jüri Rokko M 67 Est
23:48:24
218
0
218 MO24:52. MV24:32. MSV24:12.
1071035MO24 OK Saldus Lat Andis Rešķis M 31 Lat
Edgars Bērziņš M 30 Lat
19:30:49
217
0
217 MO24:53. LVMO:28.
108660MO24 Nav svarīgi! Lat Kārlis Jurševics M 34 Lat
Mārtiņš Sergejevs M 31 Lat
22:12:07
217
0
217 MO24:54. LVMO:29.
109615MO24 Pūpēži Lat Leons Mednis M 41 Lat
Raimonds Bricis M 38 Lat
23:41:05
214
0
214 MO24:55. LVMO:30.
11010MJ24 Bukovyna L&M Ukr Vladyslav Mordasov M 21 Ukr
Oleh Leniuk M 21 Ukr
23:55:35
214
0
214 MO24:56. MJ24:2.
1112805XUV24 MOLE ULTRA Lat Viesturs Ziedins M 65 Lat
Gunta Lebedoka W 66 Lat
23:25:10
213
0
213 XO24:38. XV24:21. XSV24:6. XUV24:1. LVXO:18. LVXV:11. LVXSV:4. LVXUV:1.
1121642XV24 2 slapji krekli Lat Valters Kaminskis M 52 Lat
Anita Liepiņa W 52 Lat
14:20:44
211
0
211 XO24:39. XV24:22. LVXO:19. LVXV:12.
113612MO24 Kevin & Joe Est Joe Lepp M 53 Est
Kevin Lepp M 23 Est
22:59:13
211
0
211 MO24:57.
114201WJ24 Bukovyna girls Ukr Aliona Nigda W 22 Ukr
Kateryna Kyfiak W 20 Ukr
22:36:08
209
0
209 WO24:18. WJ24:2.
115818WO24 Team Anaerobic Est Jaana Olvet W 24 Est
Liis Uusküla W 26 Est
21:46:49
208
0
208 WO24:19.
116658MO24 VSK Burkānciems&Co Farm Club Lat Raivis Grīviņš M 39 Lat
Jānis Ukass M 34 Lat
23:46:24
208
0
208 MO24:58. LVMO:31.
1171031XO24 Astnieki un ķepnieki Lat Madara Apsalone W 35 Lat
Jānis Kalniņš M 32 Lat
20:29:06
207
0
207 XO24:40. LVXO:20.
1181808MSV24 ASIE PIPARI 2 Lat AIVARS DRUVENIEKS M 63 Lat
GUNTIS VITOLNIEKS M 57 Lat
22:44:34
207
0
207 MO24:59. MV24:33. MSV24:13. LVMO:32. LVMV:17. LVMSV:6.
119652MO24 Ko Te Notiek? Lat Uldis Kleinbergs M 33 Lat
Jānis Pelšs M 37 Lat
23:54:25
207
0
207 MO24:60. LVMO:33.
1202006WSV24 KĀ 2 Lat DACE SAULĪTE W 61 Lat
SARMĪTE VLODARE W 61 Lat
23:44:36
206
0
206 WO24:20. WV24:14. WSV24:5. LVWO:8. LVWV:8. LVWSV:4.
1211248MV24 MI-55 Est Indrek Saarepera M 52 Est
Martin Aunin M 49 Est
20:25:46
205
0
205 MO24:61. MV24:34.
1221632XV24 Taka no Durbes uz Kuldīgu Lat Jānis Pētersons M 51 Lat
Lilita Lauraite W 49 Lat
23:30:46
205
0
205 XO24:41. XV24:23. LVXO:21. LVXV:13.
1232406MUV24 Eksperiments Lat Juris Drunka M 67 Lat
Helmuts Lukačovs M 70 Lat
24:19:57
225
-20
205 MO24:62. MV24:35. MSV24:14. MUV24:2. LVMO:34. LVMV:18. LVMSV:7. LVMUV:1.
124816WO24 Muhu1 Est Merili Palu W 31 Est
Kersti Jääger W 38 Est
21:25:32
204
0
204 WO24:21.
125405XJ24 Strength is the power! Lat Elīna Krēmere W 19 Lat
Artūrs Jēkabs Pumpurs M 17 Lat
23:39:53
202
0
202 XO24:42. XJ24:3. LVXO:22. LVXJ:1.
1261416WV24 Mjaumjau Lat Jolanta Bura W 50 Lat
Līga Vībure W 41 Lat
23:48:00
201
0
201 WO24:22. WV24:15. LVWO:9. LVWV:9.
127826WO24 Run&chill with OK Karšuva Lit Monika Milė W 28 Lit
Neringa Žemaitytė W 34 Lit
23:18:34
200
0
200 WO24:23.
128617MO24 CAR Bel ANDREI KOZICH M 34 Bel
BARYS KHOMICH M 37 Bel
21:12:04
197
0
197 MO24:63.
1291247MV24 Fortūna Lit Regimantas Januškevičius M 53 Lit
Evaldas Jadenkus M 50 Lit
23:15:09
195
0
195 MO24:64. MV24:36.
130654MO24 Error Est Juhan Aasaru M 37 Est
Alar Virumäe M 47 Est
23:55:46
194
0
194 MO24:65.
1311408WV24 Piedzīvojumu meklējot Lat Vita Žukovska W 50 Lat
Jana Adata W 48 Lat
23:06:39
192
0
192 WO24:24. WV24:16. LVWO:10. LVWV:10.
1321246MV24 Jorika SC Lat Indulis Āboliņš M 42 Lat
Andis Malējs M 42 Lat
23:13:01
188
0
188 MO24:66. MV24:37. LVMO:35. LVMV:19.
1335MJ24 Team Estonia Youth Est Raiko Marrandi M 18 Est
Kustu Künnapas M 19 Est
Hando Allmann M 19 Est
23:56:16
187
0
187 MO24:67. MJ24:3.
1341218MV24 Värska Originaal Est Indrek Mahla M 44 Est
Lauri Kikerpill M 44 Est
20:04:16
185
0
185 MO24:68. MV24:38.
1356MJ24 Cortex-Team Est Tõnis Ustav M 15 Est
Markus Kaljur M 14 Est
20:59:28
185
0
185 MO24:69. MJ24:4.
1361058XO24 Izturība MIX Lat Jānis Romanovskis M 33 Lat
Ieva Dobule W 40 Lat
17:11:08
184
0
184 XO24:43. LVXO:23.
1371017XO24 BWCA Lat Jānis Pizičs M 34 Lat
Vizma Kigitoviča W 35 Lat
23:10:55
184
0
184 XO24:44. LVXO:24.
1382004WSV24 Kobras Duo EST Reet Johnson W EST
Saima Varton W EST
23:28:50
184
0
184 WO24:25. WV24:17. WSV24:6.
1391413WV24 Mēs ar putniem Lat Gunta Blūzma W 41 Lat
Laura Mazmača W 44 Lat
23:44:44
184
0
184 WO24:26. WV24:18. LVWO:11. LVWV:11.
1401054XO24 -8kg Lat Daiga Jermaka W 36 Lat
Edijs Šmits M 40 Lat
18:21:42
183
0
183 XO24:45. LVXO:25.
1411403WV24 Talsu meitenes Lat Alvita Mirecka W 49 Lat
Ildze Straume W 45 Lat
20:56:55
181
0
181 WO24:27. WV24:19. LVWO:12. LVWV:12.
1422010WSV24 Maren Est Marje Tobreluts W 64 Est
Ene Sulg W 64 Est
22:17:23
180
0
180 WO24:28. WV24:20. WSV24:7.
1432212XSV24 Ežu taka Lat Ilze Laure W 60 Lat
Jānis Eglītis M 66 Lat
22:36:01
180
0
180 XO24:46. XV24:24. XSV24:7. LVXO:26. LVXV:14. LVXSV:5.
1442812XUV24 Ikšķile Lat Volli Kukk M 71 Lat
Ruta Kuka W 70 Lat
23:39:15
180
0
180 XO24:47. XV24:25. XSV24:8. XUV24:2. LVXO:27. LVXV:15. LVXSV:6. LVXUV:2.
145827WO24 Kaks musketäri Est Sofia Zdobnõh W 31 Est
Triin Johanson W 32 Est
21:54:42
179
0
179 WO24:29.
146801WO24 Mesje86 Lat Laine Ķuda W 32 Lat
Kristiāna Štēbele W 29 Lat
20:47:29
178
0
178 WO24:30. LVWO:13.
147672MO24 Čujs, ņuhs un poņa Lat Mārtiņš Eglijs M 34 Lat
Toms Eglijs M 27 Lat
23:22:41
177
0
177 MO24:70. LVMO:36.
1482209XSV24 DURBES BIZOŅI Lat Silvija Penkule W 59 Lat
Māris Penkulis M 63 Lat
23:33:29
177
0
177 XO24:48. XV24:26. XSV24:9. LVXO:28. LVXV:16. LVXSV:7.
1491614XV24 SEPTĪTIE Lat Anete Smilga W 50 Lat
Modris Šariņš M 41 Lat
22:22:15
176
0
176 XO24:49. XV24:27. LVXO:29. LVXV:17.
1501243MV24 Resnais Susurs Lat Māris Avotiņš M 48 Lat
Ainārs Cīrulis M 61 Lat
19:54:55
175
0
175 MO24:71. MV24:39. LVMO:37. LVMV:20.
151643MO24 Staying alive Lat Arnis Mālbergs M 39 Lat
Mārtiņš Ozoliņš M 39 Lat
18:28:05
173
0
173 MO24:72. LVMO:38.
1521041XO24 ACE Action Plan B Est Kertu Savitsch W 24 Est
Lauri Beilmann M 44 Est
18:34:43
173
0
173 XO24:50.
1532409MUV24 Havi käsul Est Paul Aug M 68 Est
Tiit Olju M 66 Est
22:46:29
173
0
173 MO24:73. MV24:40. MSV24:15. MUV24:3.
1541613XV24 Saule pāri visam Lat Videga Gaigala W 53 Lat
Kaspars Liepiņš M 50 Lat
22:49:18
172
0
172 XO24:51. XV24:28. LVXO:30. LVXV:18.
1552408MUV24 Privātbūve Lat Vairis Krauklis M 67 Lat
Uldis Alksnis M 68 Lat
Ilmārs Kaulukāns
23:27:40
172
0
172 MO24:74. MV24:41. MSV24:16. MUV24:4. LVMO:39. LVMV:21. LVMSV:8. LVMUV:2.
1562MJ24 Latvju dēli Lat Tomass Neuss-Lucs M 20 Lat
Tomass Reinis Tīss M 19 Lat
23:27:03
171
0
171 MO24:75. MJ24:5. LVMO:40. LVMJ:1.
157646MO24 ELEVATION Lat Anrijs Tērauds M 43 Lat
Mārtiņš Galvanovskis M 39 Lat
Atis Caune M 39 Lat
23:47:06
170
0
170 MO24:76. LVMO:41.
158806WO24 Vidzemnieces Lat Nora Baranovska W 44 Lat
Marta Liepiņa W 39 Lat
23:27:51
169
0
169 WO24:31. LVWO:14.
159830WO24 Meža draugi Lat Baiba Alkšere W 29 Lat
Ieva Grauduma W 27 Lat
Dace Blese W 35 Lat
19:23:20
168
0
168 WO24:32. LVWO:15.
160674MO24 SK Lejas Lībieši Lat Mārtiņš Sudārs M 37 Lat
Raivo Špuns M 30 Lat
22:59:01
165
0
165 MO24:77. LVMO:42.
1612009WSV24 Consonance Lat Baiba Puriņa W 58 Lat
Brigita Tamuža W 58 Lat
23:33:23
165
0
165 WO24:33. WV24:21. WSV24:8. LVWO:16. LVWV:13. LVWSV:5.
162607MO24 SPAMMA OK Lat Kaspars Vītols M 36 Lat
Raitis Birznieks M 37 Lat
17:30:16
164
0
164 MO24:78. LVMO:43.
1631423WV24 Hunt Est Elina Lasseron W 53 Est
Rita Ojala W 52 Est
23:34:58
164
0
164 WO24:34. WV24:22.
1641034XO24 STK/RwA Lat Jānis Priedītis M 34 Lat
Elīna Aģe W 30 Lat
20:03:11
162
0
162 XO24:52. LVXO:31.
1651604XV24 Skudrulāči Lat Anita Paidere W 53 Lat
Juris Paiders M 56 Lat
23:41:15
161
0
161 XO24:53. XV24:29. LVXO:32. LVXV:19.
1661036XO24 Kuttid Est Elina Kutti W 38 Est
Kurmet Kutti M 15 Est
23:21:51
160
0
160 XO24:54.
167616MO24 Mārtiņi kubā Lat Mārtiņš Lukstaraups M 34 Lat
Mārtiņš Deičmanis M 34 Lat
Mārtiņš Sandars M 32 Lat
23:26:22
160
0
160 MO24:79. LVMO:44.
1682011WSV24 MATRIX Lat Rota Šņuka W 57 Lat
Anda Lejasblusa W 57 Lat
23:41:52
159
0
159 WO24:35. WV24:23. WSV24:9. LVWO:17. LVWV:14. LVWSV:6.
1692811XUV24 SAUE Est Toivo Saue M 71 Est
Anu Saue W 70 Est
23:06:13
158
0
158 XO24:55. XV24:30. XSV24:10. XUV24:3.
1702203XSV24 Mitau elk Lat Inta Poriķe W 56 Lat
Ilmārs Dukulis M 55 Lat
15:45:18
157
0
157 XO24:56. XV24:31. XSV24:11. LVXO:33. LVXV:20. LVXSV:8.
1711603XV24 Meklējot Mežam galu. Lat Zane Blumberga W 51 Lat
Ģirts Strujevičs M 47 Lat
23:08:53
156
0
156 XO24:57. XV24:32. LVXO:34. LVXV:21.
1721619XV24 Ekipējuma pārbaude Lat Toms Puravs M 49 Lat
Svetlana Kuļčihina W 44 Lat
16:21:38
155
0
155 XO24:58. XV24:33. LVXO:35. LVXV:22.
1731617XV24 Team Tilda Est Päivi Kärkkäinen W 55 Fin
Einar Luup M 54 Est
22:41:19
155
0
155 XO24:59. XV24:34.
174804WO24 Čop Čop Čop Lat Gunita Sprūde W 30 Lat
Agita Sprūde W 29 Lat
23:30:29
155
0
155 WO24:36. LVWO:18.
1751644XV24 JAGR Lat Jānis Riža M 45 Lat
Anda Grāpēna W 44 Lat
19:51:23
154
0
154 XO24:60. XV24:35. LVXO:36. LVXV:23.
1761641XV24 Daugav's abas malas Lat Jurijs Narels M 52 Lat
Inga Ziediņa W 49 Lat
13:39:27
153
0
153 XO24:61. XV24:36. LVXO:37. LVXV:24.
1771001XO24 VIKINGI Lat Guna Martinsone W 34 Lat
Jānis Uzulēns M 32 Lat
17:01:18
153
0
153 XO24:62. LVXO:38.
1781235MV24 Brašie Puiki Lat Zintis Brasavs-Muižnieks M 50 Lat
Salvis Brasavs M 46 Lat
21:33:36
152
0
152 MO24:80. MV24:42. LVMO:45. LVMV:22.
1791038XO24 Aktīvā direktorija Lat Didzis Šapkus M 36 Lat
Aija Svikle W 36 Lat
14:18:59
151
0
151 XO24:63. LVXO:39.
180832WO24 Divplākšņi avenēs Lat Lāsma Āboliņa W 50 Lat
Zane Dzirkale W 37 Lat
23:39:25
151
0
151 WO24:37. LVWO:19.
1811239MV24 Vai vēl tālu Lat Mārtiņš Zariņš M 44 Lat
Ēriks Siņicins M 44 Lat
21:31:24
150
0
150 MO24:81. MV24:43. LVMO:46. LVMV:23.
1821612XV24 S.T. Est Siret Pärtel W 52 Est
Toomas Aan M 58 Est
23:29:33
146
0
146 XO24:64. XV24:37.
183829WO24 SunD Lat Alda Bražūne W 38 Lat
Sandra Priedīte W 40 Lat
14:48:27
145
0
145 WO24:38. LVWO:20.
1841208MV24 Kurase Hülged Est Markko Sinkkonen M 48 Est
Veiko Busch M 45 Est
18:53:11
145
0
145 MO24:82. MV24:44.
1859MJ24 SexBombs Lat Augusts Velde M 18 Lit
Andris Svilāns M 18 Lat
8:38:41
144
0
144 MO24:83. MJ24:6. LVMO:47. LVMJ:2.
1861220MV24 TPF Mītava Lat Ainārs Šiliņš M 52 Lat
Dainis Mēters M 43 Lat
12:37:15
144
0
144 MO24:84. MV24:45. LVMO:48. LVMV:24.
187609MO24 Spamma Walks Lat Andis Skele M 38 Lat
Janis Strazdins M 36 Lat
Mārcis Dobrājs M 37 Lat
23:37:30
143
0
143 MO24:85. LVMO:49.
188824WO24 Three Frogs Est Merle Rohtla W 39 Est
Jaana Toomik W 43 Est
Helen Aart W 37 Est
22:50:14
141
0
141 WO24:39.
1892013WSV24 Smart ants Lat Inguna Eglīte W 55 Lat
Baiba Kaļva W 59 Lat
Agrita Pilābere W 59 Lat
23:44:07
141
0
141 WO24:40. WV24:24. WSV24:10. LVWO:21. LVWV:15. LVWSV:7.
190622MO24 Jenoti purvā Lat Mārtiņš Birums M 35 Lat
Aldis Pecka M 35 Lat
14:07:27
139
0
139 MO24:86. LVMO:50.
1911410WV24 Kas meklē, tas atrod! Lat Kristīna Ēce W 47 Lat
Zita Grante W 42 Lat
23:41:38
136
0
136 WO24:41. WV24:25. LVWO:22. LVWV:16.
1922403MUV24 MEŽA TAKA 2020 Lat Andris Tauvens M 70 Lat
Ilmārs Rieksts M 75 Lat
20:20:29
132
0
132 MO24:87. MV24:46. MSV24:17. MUV24:5. LVMO:51. LVMV:25. LVMSV:9. LVMUV:3.
1931053XO24 Maldugunij pa pēdām Lat Edgars Zaķis M 32 Lat
Natālija Treulande W 32 Lat
10:04:34
131
0
131 XO24:65. LVXO:40.
194655MO24 Biezpienmaizes Lat Raitis Bērziņs M 34 Lat
Jānis Sedlenieks M 38 Lat
18:13:59
131
0
131 MO24:88. LVMO:52.
1952211XSV24 Taka Durbe-Kuldīga Lat Inese Midrijāne W 57 Lat
Arturs Brikmanis M 61 Lat
23:35:46
131
0
131 XO24:66. XV24:38. XSV24:12. LVXO:41. LVXV:25. LVXSV:9.
1962809XUV24 Alchevsk Wanderers Ukr Yuriy Shur M 66 Ukr
Tetiana Drytova W 69 Ukr
23:51:50
131
0
131 XO24:67. XV24:39. XSV24:13. XUV24:4.
1971234MO24 Siguldas Takas Lat Vairis Kronbergs M 40 Lat
Ivars Lācis M 40 Lat
Māris Zinbergs
14:54:18
130
0
130 MO24:89. LVMO:53.
198831WO24 Meža ogas Lat Sintija Alaine W 50 Lat
Vizbulīte Celmiņa W 44 Lat
Gunita Dravniece W 36 Lat
23:41:43
128
0
128 WO24:42. LVWO:23.
199625MO24 WeNOM Lat Artūrs Ketlers M Lat
Mārtiņš Plaudis M 27 Lat
18:17:16
127
0
127 MO24:90. LVMO:54.
2001645XV24 Project B Est Jørn Aadnevik M 44 Nor
Hedi Vaikjärv W 41 Est
23:46:14
126
0
126 XO24:68. XV24:40.
2011015XO24 Hakuna Matata Lat Ints Brunenieks M 43 Lat
Gundega Bruneniece W 39 Lat
20:56:40
125
0
125 XO24:69. LVXO:42.
2021055XO24 DAEVU Lat Dainis Bormanis M 52 Lat
Eva Baltajeva W 25 Lat
15:29:39
124
0
124 XO24:70. LVXO:43.
203627MO24 Karun Est Juhan Karin M 38 Est
Veiko Karu M 38 Est
23:47:17
124
0
124 MO24:91.
2041048XO24 Cīruļi Lat Jānis Cīrulis M 33 Lat
Ligija Cīrule W 31 Lat
12:46:43
123
0
123 XO24:71. LVXO:44.
205632MO24 Bāunyz Lit Paulius Vidugiris M 30 Lit
Modestas Vidugiris M 25 Lit
23:00:15
123
0
123 MO24:92.
206661MO24 Oskar and friends Est Ragnar Ilp M 41 Est
Märten Mõttus M 39 Est
12:47:50
121
0
121 MO24:93.
2071020XO24 Čubīši Lat Inga Prule-Munda W 34 Lat
Edgars Prulis-Munda M 36 Lat
16:18:49
120
0
120 XO24:72. LVXO:45.
2081650XV24 Dzimuši Rupie Lat Ulrika Plotniece W 41 Lat
Emīls Rupais M 43 Lat
13:19:42
119
0
119 XO24:73. XV24:41. LVXO:46. LVXV:26.
2092603WUV24 Velmara Lat Māra Bolšteina W 76 Lat
Velta Zjatkova W 81 Lat
23:49:36
119
0
119 WO24:43. WV24:26. WSV24:11. WUV24:2. LVWO:24. LVWV:17. LVWSV:8. LVWUV:2.
2101615XV24 Āpsis ar ventilatoru Lat Oskars Bartuševics M 41 Lat
Aija Bartuševica W 42 Lat
12:12:00
118
0
118 XO24:74. XV24:42. LVXO:47. LVXV:27.
2112017WSV24 SO! Lat Andra Melbārde W 63 Lat
Andra Jansone W 60 Lat
23:37:15
117
0
117 WO24:44. WV24:27. WSV24:12. LVWO:25. LVWV:18. LVWSV:9.
2121250XO24 TallRo Lat Toms Ķikusts M 41 Lat
Anete Ķikuste W 42 Lat
18:10:52
112
0
112 XO24:75. LVXO:48.
2131633XV24 Vējiem līdzi... Lat Andris Āboliņš M 57 Lat
Inga Vīksna W 54 Lat
11:20:24
110
0
110 XO24:76. XV24:43. LVXO:49. LVXV:28.
2141244MV24 Kawe Est Ago Lauri M 50 Est
Helgo Akke M 50 Est
17:58:15
110
0
110 MO24:94. MV24:47.
2151640XV24 Pa jaunības takām Lat Dace Zbitkovska W 45 Lat
Kārlis Paukšs M 45 Lat
23:05:22
107
0
107 XO24:77. XV24:44. LVXO:50. LVXV:29.
216822WO24 Bujaka (all night long) Lat Inese Keiša W 42 Lat
Ineta Briede W 35 Lat
23:26:34
107
0
107 WO24:45. LVWO:26.
2172014WSV24 Klaino Est Ulle Raudsepp W 60 Est
Tiino Rillo W 61 Est
23:13:12
106
0
106 WO24:46. WV24:28. WSV24:13.
2181229MV24 Rahva SK Est Matis Märtson M 55 Est
Villu Päärt M 48 Est
18:09:21
104
0
104 MO24:95. MV24:48.
2191815MSV24 Siilid udus Est Jaak Kanniste M 59 Est
Valdis Puzanov M 55 Est
15:31:54
102
0
102 MO24:96. MV24:49. MSV24:18.
220611MO24 Ar tiem vaska spārniņiem Lat Arnis Vanags M 60 Lat
Andris Vanags M 37 Lat
12:39:17
101
0
101 MO24:97. LVMO:55.
2211009XO24 L5 Lat Gunta Nalivaiko W 34 Lat
Pēteris Nalivaiko M 27 Lat
19:03:00
101
0
101 XO24:78. LVXO:51.
222815WO24 ApPasaule Lat Sigita Cimermane W 40 Lat
Evita Gause W 35 Lat
Ligita Liepiņa W 37 Lat
21:01:35
101
0
101 WO24:47. LVWO:27.
2232410MUV24 Penskarid Est Jüri Merirand M 65 Est
Sulev Kõiv M 65 Est
21:02:15
100
0
100 MO24:98. MV24:50. MSV24:19. MUV24:6.
2241018XO24 Pērkoni Lat Jānis Pērkons M 64 Lat
Liene Pērkone W 36 Lat
14:33:18
96
0
96 XO24:79. LVXO:52.
2251623XV24 Autostarts.lv Lat Marita Lapa W 49 Lat
Aivars Lapa M 51 Lat
23:39:42
93
0
93 XO24:80. XV24:45. LVXO:53. LVXV:30.
2262213XSV24 Bebri soļo Lat Imants Daugulis M 63 Lat
Ilze Vabole W 62 Lat
23:49:24
87
0
87 XO24:81. XV24:46. XSV24:14. LVXO:54. LVXV:31. LVXSV:10.
2271057XO24 Outdoor ELEMENT Lit Kristina Ziauke W 30 Lit
Linas Žiaukas M 32 Lit
12:47:59
86
0
86 XO24:82.
2282810XUV24 Otepää SK Est Liivi Parik W 69 Est
Anti Parik M 67 Est
17:01:16
84
0
84 XO24:83. XV24:47. XSV24:15. XUV24:5.
2292604WUV24 Belka ja Strelka Est Virve Orav W 73 Est
Eha Arb W 69 Est
21:26:18
81
0
81 WO24:48. WV24:29. WSV24:14. WUV24:3.
230809WO24 Vējš matos Lat Evija Birzniece W 36 Lat
Evija Dzvinko W 33 Lat
15:28:39
79
0
79 WO24:49. LVWO:28.
231833WO24 Epilogs Lat Ingrīda Ludziņa W 38 Lat
Signe Līcīte W 33 Lat
23:03:03
79
0
79 WO24:50. LVWO:29.
2322015WSV24 Aluskudras Lat Astrīda Grīnberga W 64 Lat
Aina Rubene W 59 Lat
18:17:05
77
0
77 WO24:51. WV24:30. WSV24:15. LVWO:30. LVWV:19. LVWSV:10.
2331651XV24 Nepalikt pēdējiem! Lat Māris Puķe M 42 Lat
Agnese Rutkovska W 45 Lat
Viesturs Sīmanis M 45 Lat
23:10:35
77
0
77 XO24:84. XV24:48. LVXO:55. LVXV:32.
2341016XO24 Klimpas Lat Māra Brūne W 29 Lat
Dāvids Alksnis M 30 Lat
12:06:14
76
0
76 XO24:85. LVXO:56.
2357MJ24 UZHGOROD Ukr ANDRII VASYLYNA M 18 Ukr
OLEXANDER ZHELYZNYAK M 18 Ukr
23:03:10
73
0
73 MO24:99. MJ24:7.
2361637XV24 Marmotes Lat Inese Rudzīte W 47 Lat
Guntars Vība M 52 Lat
8:43:01
71
0
71 XO24:86. XV24:49. LVXO:57. LVXV:33.
2371012XO24 high five Bel Ekaterina Rusyaeva W 34 Est
Aliaksandr Tsiak M 34 Bel
9:45:14
68
0
68 XO24:87.
238401XJ24 Gulbenes novads/Pūznis OK Lat Normunds Zaharāns M 17 Lat
Dārta Putne W 16 Lat
12:19:36
64
0
64 XO24:88. XJ24:4. LVXO:58. LVXJ:2.
239614MO24 MANGUSTI Lat Mihails Konovalovs M 32 Lat
Aleksandrs Ragilo M 32 Lat
6:38:20
56
0
56 MO24:100. LVMO:56.
240810WO24 Atrodi ezi! Lat Everita Līga Levica W 32 Lat
Sintija Levica W 32 Lat
9:23:53
38
0
38 WO24:52. LVWO:31.
-1030XO24 Priekšpēdējā vieta Lat Jānis Paiders M 30 Lat
Elīna Plūme W 29 Lat
11:30:29
71
0
W/D
-1424WV24 JNSC Lat Daiga Krēsliņa W 54 Lat
Gerda Sirmā W 55 Lat
12:34:21
98
0
W/D
-670MO24 Resnie putni Lat Madars Bandenovičs M 31 Lat
Sondars Bandenovičs M 28 Lat
14:43:00
125
0
W/D
-407XJ24 Spare tire Lat Ieva Ivbule W 22 Lat
Kitija Elksne W 16 Lat
Aivars Lucijanovs M 20 Lat
15:48:46
198
0
W/D
-813WO24 Ciku caku Lat Aija Dēliņa W 46 Lat
Elita Poplavska W 34 Lat
18:27:57
168
0
W/D
-602MO24 Long Live Jamaica take two Lat Kārlis Kučinskis M 36 Lat
Mārcis Laganovskis M 38 Lat
0:00:00

DNS
-604MO24 NoExcuses Bel Herman Yulau M 27 Bel
Aliaksei Hrabliuk M 27 Bel
0:00:00

DNS
-623MO24 Lenoši Cze Tom?š B?lohl?vek M 43 Cze
Filip Černoch M 39 Cze
0:00:00

DNS
-630MO24 STIHL Adventure Team Est Peep Teppo M 36 Est
Mart Kelk M 36 Est
0:00:00

DNS
-641MO24 ?-Noccio Rus Dmitriy Zamaraev M 32 Rus
Alexandr Rozov M 34 Rus
0:00:00

DNS
-642MO24 Fork time Rus Pavel Zababurkin M 36 Rus
Boris Zavgorodny M 37 Rus
0:00:00

DNS
-645MO24 Fat and skinny Rus Roman Ilyinykh M 37 Rus
Alexey Vasilev M 26 Rus
0:00:00

DNS
-649MO24 BLR_TEAM_1 Bel Aliaksei Shvants M 28 Bel
Ivan Chaharyn M 31 Bel
0:00:00

DNS
-667MO24 HoneyPower Est Andris Ansabergs M 33 Lat
Joosep Tammemäe M 29 Est
0:00:00

DNS
-669MO24 GOCAN R.M.K. Spa Rubén Pérez Pérez M 27 Spa
Carlos Albarr?n Esteban M 40 Spa
0:00:00

DNS
-673MO24 The Valley Runners Lat Matan Ivri M 18 Isr
Guy Sabo Bar M 29 Lat
0:00:00

DNS
-1014XO24 Vandrouniki-2 Bel Yauheni Vasilchanka M 24 Bel
Lizaveta Klimovich W 18 Bel
0:00:00

DNS
-1029XO24 ARF.BY Rus Mihail Sidoruk M 36 Bel
Svetlana Monastyrskaya W 35 Rus
0:00:00

DNS
-1032XO24 Čāpotāji Lat Jānis Lorencs M 59 Lat
Aija Lorence W 33 Lat
Toms Upenieks M 32 Lat
0:00:00

DNS
-1040XO24 Iskatel/100km.ru Rus Mikhail Bogatyrev M 32 Rus
Marina Fokina W 36 Rus
0:00:00

DNS
-1203MV24 MCO-RM Rus Vadim Anisimov M 51 Rus
Boris Dimitrov M 51 Rus
0:00:00

DNS
-1213MV24 Dry Red Rus Denis Mitrofanov M 46 Rus
Pavel Yakovlev M 49 Rus
0:00:00

DNS
-1242MV24 orienteering.waw.pl Pol Marcin Krasuski M 47 Pol
Przemysław Witczak M 49 Pol
0:00:00

DNS
-1249MV24 Salomon Navigator Pol Pawel Moszkowicz M 53 Pol
Pawel Dybek M 44 Pol
0:00:00

DNS
-1419WV24 YuTa Rus Yulia Davidova W 47 Rus
Tatiana Sekhina W 53 Rus
0:00:00

DNS
-1602XV24 FST NOVOROSSIYSK Rus Gennadi Seluminov M 61 Rus
Svetlana Gladkova W 47 Rus
0:00:00

DNS
-1611XV24 VV Rus Vladimir Voronchikhin M 74 Rus
Yulia Veksler W 50 Rus
0:00:00

DNS
-1624XV24 GoldTeam Rus Ekaterina Zolotykh W 47 Rus
Andrey Zolotykh M 48 Rus
0:00:00

DNS
-1643XV24 Get Lost!! Running, Racing Rus Vladimir Gusiatnikov M 47 USA
Anna Boiko W 58 Rus
0:00:00

DNS
-1652XV24 4EST Runners Est Lauri Lahtmäe M 51 Est
Jana Kink W 52 Est
0:00:00

DNS
-1806MSV24 kolesO Rus Oleg Zhegusov M 64 Rus
Aleksandr Baksheev M 61 Rus
0:00:00

DNS
-1819MSV24 St. Petersburg - Perm Rus Aleksandr Kopelevich M 63 Rus
Aleksei Samoilov M 65 Rus
0:00:00

DNS
-1820MSV24 Chip & Chap Den Frede Scheye M 66 Den
Svend-Erik Munck M 63 Den
0:00:00

DNS
-2007WSV24 MARINAD Rus Nadezda Dmitrenko W 59 Rus
Marina Borovkova W 56 Rus
0:00:00

DNS
-2201XSV24 UNIVER Rus Alexander Krotkov M 56 Rus
Olga Sokolova W 57 Rus
0:00:00

DNS
-2202XSV24 Kuragan Rus Alexander Safonov M 55 Rus
Irina Safonova W 58 Rus
0:00:00

DNS
-2207XSV24 WITaj Cze Zbyn?k Krejč?k M 62 Cze
Monika Krejč?kov? W 58 Cze
0:00:00

DNS
-2210XSV24 Historici Cze Michal Klapka M 57 Cze
Milada Klapkov? W 63 Cze
0:00:00

DNS
-2401MUV24 BUKOVYNA Ukr HEORHII BORDIIAN M 70 Ukr
TANASII MAKOVIICHUK M 71 Ukr
0:00:00

DNS
-2407MUV24 Avant Rus Aleksandr Lisenenkov M 71 Rus
Evgenii Emelianov M 71 Rus
0:00:00

DNS
-2606WUV24 Kangdjoktjo Cze Vera Hajkova W 65 Cze
Magda Horova W 66 Cze
0:00:00

DNS

COK Silva Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2019 www.tak-soft.com